IMG_0615W dniach od 27 do 29 sierpnia br. w Pasłęku odbył się Warmiński Rajd samochodów terenowych o puchar Burmistrza Pasłęka. Organizatorem rajdu jest firma EURO-BIS z Elbląga.

Poniżej fotorelacja i wyniki rajdu:

 

Klasa Ekstrim:
I miejsce – Jan Ciemny, Czesław Lebiedź
II miejsce – Piotr Cierzniewski, Robert Szymon
III miejsce – Dariusz Choszczewski, Sławomir Ziółkowski

Klasa Wyczyn:
I miejsce – Andrzej Janiszewski, Wojciech Pietruszka
II miejsce – Krzysztof Ulewicz, Izabela Jurczyk
III miejsce – Adam Bobkiewicz, Jacek Majchrzak

Klasa Quad:
I miejsce – Sebastian Olszewski
II miejsce – Dawid Gossa
III miejsce – Grzegorz Grefkowicz

Nagroda FAIR PLAY – Rafał Dunajski

img_0054
img_0054 img_0054
img_0069
img_0069 img_0069
img_0080
img_0080 img_0080
img_0086
img_0086 img_0086
img_0091
img_0091 img_0091
img_0094
img_0094 img_0094
img_0156
img_0156 img_0156
img_0167
img_0167 img_0167
img_0191
img_0191 img_0191
img_0201
img_0201 img_0201
img_0207
img_0207 img_0207
img_0214
img_0214 img_0214
img_0217
img_0217 img_0217
img_0223
img_0223 img_0223
img_0235
img_0235 img_0235
img_0249
img_0249 img_0249
img_0254
img_0254 img_0254
img_0262
img_0262 img_0262
img_0268
img_0268 img_0268
img_0271
img_0271 img_0271
img_0285
img_0285 img_0285
img_0316
img_0316 img_0316
img_0320
img_0320 img_0320
img_0326
img_0326 img_0326
img_0333
img_0333 img_0333
img_0606
img_0606 img_0606
img_0615
img_0615 img_0615
img_0626
img_0626 img_0626
img_0644
img_0644 img_0644
img_0654
img_0654 img_0654
img_0661
img_0661 img_0661
img_0671
img_0671 img_0671
img_0675
img_0675 img_0675
img_0683
img_0683 img_0683
img_0698
img_0698 img_0698

W dniach od 27 do 29 sierpnia br. w Pasłęku odbył się Warmiński Rajd samochodów terenowych o puchar Burmistrza Pasłęka. Organizatorem rajdu jest firma EURO-BIS z Elbląga.

 

Poniżej fotorelacja i wyniki rajdu:

Klasa Ekstrim:

I miejsce – Jan Ciemny, Czesław Lebiedź

II miejsce – Piotr Ciszeniewski, Robert Szymon

III miejsce – Dariusz Choszczewski, Sławomir Ziółkowski

 

Klasa Wyczyn:

I miejsce – Andrzej Janiszewski, Wojciech Pietruszka

II miejsce – Krzysztof Ulewicz, Izabela Jurczyk

III miejsce – Adam Bobkiewicz, Jacek Majchrzak

 

Klasa Quad:

I miejsce – Sebastian Olszewski

II miejsce – Dawid Gossa

III miejsce – Grzegorz Grefkowicz

 

Nagroda FAIR PLAY – Rafał Dunajski